SİZİ TELEFONLA ARAMAMIZI İSTER MİSİNİZ?
galva-fence-whatsapp

WHATSAPP

Bayilik Başvurusu İçin Tıklayınız Bayilik Başvuru
galva-feature-img
Bakım gerektirmez Uzun Ömürlü Teklif Al
galva-feature-img
Rengarenk Kaliteli & Şık Teklif Al
galva-feature-img
Galva Fence Nedir?

Galva Fence boyalı galvanizli çelik bantlardan üretilen en modern çit sistemidir. Klasik ve modern olmak üzere iki farklı model ve her modelin çeşitli renk ve boyları vardır. Sektördeki uzman kadromuz, sizlere uygun malzeme, renk ve taşıyıcı sistem seçimi konusunda danışmanlık vermekten memnuniyet duyacaktır.

galva-feature-img
UZMANLIK ALANIMIZ
Sektörümüzdeki uzmanlığımızı, dekoratif çözümleriniz için kullanıyoruz!

Çeliğin sağlamlığını, dekoratif ve şık çözümler ile birleştiriyoruz. Standart ölçülerden faydalanabileceğiniz gibi, kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda, özel ölçüler ile sizlerin ihtiyaçlarına kesin çözüm sağlayabiliyoruz.

galva-feature-img
ÇİFT TARAFLI MONTAJ SEÇENEĞİ

Çitinizin sadece dışarıdan değil bahçe içinden de güzel görünmesini sağlayan bu montaj şekli aynı zamanda taşıyıcı sistemi de saklar. Aynı taşıyıcı sistem maliyeti ile Galva Fence’leri çift taraflı monte edebilirsiniz

ESTETİK GÖRÜNÜM VE GÜVENLİK

Galva Fence ile estetik görünüm ve güvenliğe aynı anda sahip olabilirsiniz! Çift taraflı montaj seçeneği ile çitinizin sadece dışarıdan değil, bahçe içerisinde güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

DARBELERE KARŞI MEKANİK DAYANIKLILIĞI

Galvaniz sağlamlığını dekoratif ve şık çözümler ile birleştiriyoruz. Galva Fence darbelere karşı mekanik dayanıklılığı olan bir üründür.

BAKIM GEREKTİRMEZ

Diğer çit malzemelerinin aksine bakım maliyetleri göz önünde bulundurulduğunda , en avantajlı çit sistemidir. Uzun yıllar boyunca bakım gerektirmez ve kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda kolay montaj ve demontaj yapabilirsiniz.

ESNEK ÜRETİM YÖNETİMİ

Galva Fence ile kendi bahçe çitlerinizi tasarlayabilirsiniz. İstediğiniz renk ve uzunlukta , sadece sizin ihtiyaçlarınıza özel üretim yapılabilir ve tek çit sisteminde birden fazla boy seçeneğine sahip olabilirsiniz.

UZMAN KADRO VE DANIŞMANLIK

Sektörümüzdeki uzmanlığımızı, dekoratif çözümleriniz için kullanıyoruz. Satış ekibimiz, size özel çözümler sunabilmek için alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bir telefon ya da e-posta kadar uzaktayız.

KOLAY VE HIZLI MONTAJ

Galva Fence montajı özel bir uzmanlık bilgisi gerektirmemektedir. Kısa sürede ve kolay bir şekilde montajı tamamlayabilirsiniz.